Opcije pristupačnosti Pristupačnost

17/10/2024

Najava izložbe “Max Weber i njegov doprinos sociologiji“

U utorak, 22. listopada u 14.30 sati u knjižnici Fakulteta hrvatskih studija otvorit će se izložba izabranih djela Maxa Webera u organizaciji Odsjeka za sociologiju i dr. sc. Zlatka Hinšta “Max Weber i njegov doprinos sociologiji“.

Umirovljenik Zlatko Hinšt, doktor je znanosti, koji je uložio 18 godina u istraživanje djela Maxa Webera i weberovskog aspekta u literaturi.

Motiv za njegovo dugogodišnje istraživanje i pisanje bile su brojne zasluge i utjecaji Maxa Webera na više područja društvenih i humanističkih znanosti.

Na otvorenju izložbe, dr. sc. Zlatko Hinšt održat će kratko izlaganje na rad i djelo Maxa Webera.

Izložba će biti otvorena do 22. studenog 2024. godine u radno vrijeme knjižnice Fakulteta hrvatskih studija (Borongajska cesta 83d, Zagreb) svakog radnog dana od 8 do 18 sati, a petkom do 16 sati.