Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Obavijesti studentima

05/03/2024

Postani i ti dio projekta Nepotrebno je nekome potrebno!

Nepotrebno je nekome potrebno humanitarni je projekt tijekom kojeg se prikupljaju različiti korišteni materijali pogodni za daljnju uporabu. Cilj projekta jest potaknuti društveno odgovorno djelovanje studentske populacije i poduzeća.

Ove godine prikuplja se IT oprema poput monitora, tipkovnica, printera, projektora, računala, miševa i laptopa. Prikupljena IT oprema donirat će se udruzi Kompići.

Više o samom projektu možeš saznati na štandovima na kojima će naši vrijedni eSTUDENTi biti tijekom ovoga tjedna, od 4.3. do 8.3. Štandove možeš potražiti na FER-u, FSB-u, TVZ-u,  EFZG-u i Algebri te u Studentskom domu Stjepan Radić.

Saznajte više!

Za dodatne informacije o eSTUDENT projektima posjetite našu web stranicu ili nas pronađite na društvenim mrežama - Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok i YouTube. Prijavom na naš newsletter redovito ćete primati obavijesti o aktivnostima Udruge.