Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Obavijesti studentima

13/10/2022

Otvoren je natječaj za dodjelu godišnje studentske nagrade Mlada nada

Hrvatska udruga za odnose s javnošću dodjeljuje studentsku nagradu Mlada nada koja je svojevrsno priznanje strukovne udruge za pokazano znanje, izvrsnosti i zalaganje studenata visokih učilišta. Cilj nagrade je promicanje izvrsnosti među studentima te njihovo motiviranje za stjecanje novih znanja i vještina u području odnosa s javnošću.

Natječaj je otvoren od 12. listopada do 7. studenog 2022. godine do 12 sati te se na njega mogu prijaviti radovi realizirani u akademskoj godini 2021./2022. u četiri kategorije: najbolji komunikacijski plan, najbolji seminarski, završni i diplomski rad.

Svaku pristiglu prijavu razmatra peteročlani stručni žiri HUOJ-a te ju ocjenjuje prema svakom kriteriju definiranim Pravilnikom o dodjeli godišnjih nagrada Mlada nada.

Više informacija o natječaju možete pronaći na mrežnoj stranici Hrvatske udruge za odnose s javnošću i na sljedećoj poveznici.