Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Obavijesti studentima

08/05/2020

Obavijest studentima koji su upisali kolegij Postanje hrvatskoga jezika kod prof. dr. sc. Georga Holzera

Prof. dr. sc. Holzer održat će studentima dva predavanja putem aplikacije Skype, 22. svibnja 14:00-15:30 sati i 26. svibnja 11:00-12:30 sati. Studentima će tjedan prije predavanja na repozitoriju kolegija biti dostupna skripta kako bi se mogli pripremiti za predavanje i pripremiti pitanja za Profesora. Ista će skripta, uz literaturu navedenu u silabu, biti studentima potrebna za polaganje ispita iz kolegija.

Kako bi prisustvovali predavanju studenti najprije trebaju pronaći na aplikaciji Skype profil asistenta Petra Uškovića Croate (ime i prezime) koji će ih potom dodati u virtualnu grupu Postanje hrvatskoga jezika.

Ispit iz kolegija bit će usmeni preko aplikacije Skype a ocjene u indekse studenata upisivat će doc. dr. Karolina Vrban Zrinski, na temelju obavijesti koje su ocjene upisane u ISVU.

Za sva eventualna pitanja potrebno je obratiti se kolegi Uškoviću Croati na puskovic@hrstud.hr.