Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Obavijesti studentima

17/10/2019

Posjeta Hrvatskog instituta za povijesti – ponedjeljak 21. X. 2019., 9.20h.

Poštovane kolegice i kolege,

u ponedjeljak 21. listopada 2019. posjetili bi Hrvatski institut za povijest (Opatička 10, Gornji grad), gdje bi se upoznali s njegovim djelovanjem, ali i malo podružili sa kolegicama i kolegama s McDaniel Collegea iz Budimpešte, s kojima bi usporedili iskustva studiranja i života u Budimpešti i Zagrebu.

Volio bih da se svi zajedno pojavimo u što većem broju. Svi koji čitaju ovu obavijest pozvani su prisustvovati. Ovaj posjet je obvezna aktivnost za studente Istraživačke radne grupe – Istraživanje i pisanje povijesti 20. st. te Izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929-1941., dok je za druge fakultativan.

Sastanak je pomaknut na ranije od onoga što mi je ranije rečeno, pa se svi zajedno vidimo u 9.20h kod Kamenitih vrata.