Opcije pristupačnosti Pristupačnost

25/09/2024

Početak nastave i poziv na uvodno predavanje u XXXIII. akademsku godinu 2024./2025.

U utorak, 1. listopada 2024. počinje nova nastavna godina na Fakultetu hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu za prijediplomske i diplomske studije te integrirani studij, prema rasporedu koji je objavljen na https://www.fhs.unizg.hr/raspored-predavanja

Poziv na uvodno predavanje

Uvodno predavanje za prvu godinu prijediplomskih studija održat će se u ponedjeljak, 30. rujna 2024. u 11 sati u dvorani Zagreb.

Uvodno predavanje održat će izv. prof. dr. sc. Dario Vučenović o temi „Emocionalna inteligencija: temelj uspjeha u životu i karijeri“

Sastanci sa studentima prve godine prijediplomskih studija održat će se u 12.00 za jednopredmetne studije i prvu dvopredmetnu kombinaciju i u 12.30 za drugu dvopredmetnu kombinaciju.

Raspored sastanaka:

Demografija i hrvatsko iseljeništvo - dvorana Vukovar

Povijest - dvorana Split

Filozofija i kultura - dvorana Čakovec

Psihologija - dvorana Mljet (ERF)

Komunikologija - dvorana Zagreb

Sociologija - dvorana Šibenik